Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Inowrocław w ramach projektu: „Pomoc na wsparcie przygotowawcze realizowane przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Inowrocław na obszarze Miasta Inowrocławia” otrzymało dofinansowanie na przygotowanie Lokalnej Strategii Rozwoju. Projekt zakładał stworzenie LSR, która została złożona w dniu 29 lutego w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, jak również adaptację siedziby stowarzyszenia do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

W dniu 31 marca 2016 roku w biurze na ul. Królowej Jadwigi 15 odbył się uroczysty odbiór prac dostosowujących, w którym uczestniczył Prezydent Ryszard Brejza, członkowie Stowarzyszenia, firmy budowlane oraz przedstawiciele instytucji współpracujących ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania Inowrocław.

Zakres prac adaptacyjnych obejmował zniwelowanie progu w drzwiach wejściowych, wybudowanie rampy – podjazdu w miejscy zmiany poziomu posadzki biura oraz dostosowanie węzła sanitarnego, w tym poszerzenie powierzchni toalet i zamontowanie poręczy. Ponadto w siedzibie zadbano o niezbędną szerokość korytarzy i drzwi, umożliwiające swobodne poruszanie się osobom niepełnosprawnym ruchowo.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wykonawcom prac adaptacyjnych oraz panu Wiesławowi Szczepańskiemu ze Stowarzyszenia „Inowrocław bez barier” za konsultacje. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Inowrocław.

Biuro LGD

ul. Królowej Jadwigi 15
88-100 Inowrocław
mail: lgd@inowroclaw.pl
tel. 52 353 24 40

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 8:00-16:00
Wtorek 8:00-18:00
Środa 8:00-16:00
Czwartek 8:00-16:00
Piątek 8:00-14:00


Biuro w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

Napisz do nas:

11 + 6 =

newsletter